0

https://www.facebook.com/mksrczarni/

https://www.facebook.com/mksrczarni/

ZAPRASZAMY NA NOWY ADRES STRONY https://www.facebook.com/mksrczarni/

0

Gramy dalej

Gramy dalej

Czarni wygrali ze Zryw Radonia 3-1 i awansowali do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Polski. Bramki dla naszego zespolu zdobyli: Koleszko...

0

Druga runda Pucharu Polski

Druga runda Pucharu Polski

W środę Czarni zmierzą się na wyjeździe ze Zrywem Radonia, w spotkaniu w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Początek meczu o godz. 17.00.

1

Trzecia porażka pod rząd

Trzecia porażka pod rząd

Czarni przegrali swoje trzecie spotkanie pod rząd. Tym razem lepsi od nas okazali się zawodnicy Pierwszy Chwałowice wygrywając z nami 3-0. 

0

Czarni vs Pierwszy

Czarni vs Pierwszy

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 (a nie o 16.00 jak było wcześniej podane) Czarni na własnym boisku podejmą drużynę Pierwszy Chwałowice. Serdecznie zapraszamy.

0

Porażka

Porażka

Czarni przegrali na własnym boisku z Tęczą Wielowieś 1-3. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Robert Zalesiński. Więcej o meczu w relacji.

1

Derby

Derby

W najbliższą sobotę Czarni zmierzą się na własnym boisku z Tęczą Wielowieś. Początek spotkania o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy. Będzie to także pierwsze z trzech spotkań pod rząd rozegranych na naszym boisku. Powodem tego jest remont boiska drużyny Pierwszy Chwałowice, z...

0

Pierwsza porażka

Pierwsza porażka

Czarni po słabym meczu przegrali na wyjeździe z Naprzód Lipiny 0-1. Więcej o spotkaniu  w relacji.

1

Pierwsza wygrana

Pierwsza wygrana

Czarni w swoim pierwszym domowym spotkaniu po powrocie do okręgówki pokonali Naprzód Rydułtowy 3-2 (2-2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sałek x2, oraz Sikora. Więcej o meczu w relacji.

0

Środowe granie

Środowe granie

Już w środę zostanie rozegrana druga kolejka w klasie okręgowej. Czarni na własnym boisku zmierzą się z Naprzód Rydułtowy. Początek spotkania o godz. 17.00.

3

Remis na inaugurację

Remis na inaugurację

Czarni zremisowali z Zameczkiem Czernica w pierwszym meczu nowego sezonu 1-1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Sałek. Więcej o meczu w relacji.

0

Wracamy!

Wracamy!

W najbliższy weekend inauguruje rozgrywki klasa okręgowa. Po 14 miesiącach ponownie zagramy na tym szczeblu rozgrywkowym. Naszym pierwszym rywalem będzie Zameczek Czernica, z którym zmierzymy się w sobotę o godz. 17.00 na wyjeździe. W porównaniu do poprzedniego sezonu, który...

0

Wygrać na zakończenie

Wygrać na zakończenie

W najbliższy weekend zostanie rozegrana ostatnia kolejka zabrzańskiej Majer A klasy. W niedzielę o godz. 15.00 Czarni na własnym boisku podejmą Społem Zabrze. Nasi zawodnicy są już pewni zarówno awansu do klasy okręgowej jak i pierwszego miejsca w ligowej tabeli., ale zrobią wszystko...

0

Mistrz A klasy!

Mistrz A klasy!

Dzięki wyjazdowej wygranej nad Zamkowcem Toszek 5-2 (3-0), Czarni na kolejkę przed końcem sezonu, zapewnili sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli! Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mikita x2, Koleszko, Sodel, oraz Sikora. Więcej o spotkaniu w relacji.

0

Derby!

Derby!

W najbliższą niedzielę Czarni zmierzą się na wyjeździe z Zamkowcem Toszek. Początek o godz.17.00

1

AWANS JEST NASZ!

AWANS JEST NASZ!

Czarni dzięki wygranej z Amatorem Rudziniec aż 11-0 i jednoczesnej porażce Burzy Borowa Wieś, na dwie kolejki przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do klasy okręgowej!

0

Przyjazd Amatora

Przyjazd Amatora

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 Czarni na własnym boisku podejmą ostatnią drużynę ligowej tabeli Amator Rudziniec. Nasza ewentualna wygrana i strata punktów przez Burzę Borowa Wieś, sprawi że już w ten weekend będziemy mogli świętować awans do klasy okręgowej. Bardzo...

1

Jesteśmy tuż tuż

Jesteśmy tuż tuż

Czarni wygrali na wyjeździe z Gwiazdą Chudów 2-0(1-0). Dzięki tej wygranej tylko kataklizm może nas pozbawić awansu do klasy okręgowej. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Stefański, oraz Mikita. Więcej o spotkaniu w relacji.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości