Wracamy!

W najbliższy weekend inauguruje rozgrywki klasa okręgowa. Po 14 miesiącach ponownie zagramy na tym szczeblu rozgrywkowym. Naszym pierwszym rywalem będzie Zameczek Czernica, z którym zmierzymy się w sobotę o godz. 17.00 na wyjeździe.

W porównaniu do poprzedniego sezonu, który zakończył się naszym awansem, z drużyny odeszło zaledwie dwóch zawodników: Damian Kubiaczyk, który będzie teraz występował w Orle Paczyna, oraz Kamil Dwojak, który nie wznowił treningów. Dziękujemy za reprezentowanie naszych barw i życzymy powodzenia w przyszłości.

Samo to, że udało nam się zachować całą kadrę jest już dużym plusem, a do tego doszło do nas kilku nowych zawodników:

- Duda Ireneusz - ŁTS Łabędy
- Kropisz Krystian - MKS Zaborze
- Kowalski Wojciech - powrót po kontuzji
- Małgowski Sebastian - Orzeł Stanica
- Sałek Michał - Zryw Radonia (król strzelców minionego sezonu w A klasie, strzelił 33 bramki)
- Słodki Mateusz - MKS Zaborze

Życzymy wszystkim powodzenia, by swoimi występami przyczynili się do wielu zwycięstw naszej drużyny.

Cel jaki sobie stawiamy przed sezonem to spokojne utrzymanie, nie będzie o to z pewnością łatwo, ale wierzymy, że drużyna która przystąpi do rozgrywek jest w stanie tego dokonać. Pierwszy test już w sobotę kiedy to zmierzymy się na wyjeździe z drugą drużyna minionego sezonu w klasie okręgowej, Zameczkiem Czernica, a więc od razu zostajemy rzuceni na głęboką wodę. Zrobimy jednak wszystko by jak najlepiej zainaugurować rozgrywki.