Sparingowa porażka

Czarni przegrali z Silesią Miechowice 3-4 (3-0), w swoim drugim zimowym sparingu.

Spotkanie odbyło się na sztucznym boisku na Szombierkach w Bytomiu.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Poznański, Bartoszewicz, oraz zawodnik testowany.

Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, długo utrzymywaliśmy się przy piłce, fajnie ją rozgrywaliśmy, nasza gra mogła się na prawdę podobać. Efektem tego były trzy zdobyte przez nas bramki. Dwie z nich padły po rzutach karnych, a trzecia po indywidualnej akcji testowanego zawodnika.

Początek drugiej połowy też wyglądał całkiem przyzwoicie w naszym wykonaniu, ale z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić nasi rywale, a my zaczęliśmy popełniać proste błędy, które sprawiły że koniec końców przegraliśmy te spotkanie.

Sparing czy nie, nie powinniśmy dać sobie wydrzeć tak wysokiego prowadzenia. Ale lepiej że stało się to teraz aniżeli miało się wydarzyć w spotkaniu ligowym.

Na prawde szkoda, że tak to się skończyło, bo wynik zamazuje to co graliśmy przez ok.60 min, kiedy to byliśmy drużyna zdecydowanie lepszą.

Kolejny sparing zagramy w piątek na boisku w Zaborzu, gdzie zmierzymy się z Przyszłością Ciochowice.