Wygrana w sparingu

Czarni wygrali swój ostatni sparing przed ligą z Amatorem Rudziniec 4-0.

Jednego gola zdobył Łukasz Stefański, a pozostałe trafienia były autorstwem testowanych zawodników.

Był to nasz pierwszy mecz na trawie od listopada. Murawa też nie należała do najrówniejszych, dlatego też nie było to wielkie spotkanie w naszym wykonaniu. Jednak nawet pomimo tego byliśmy drużyną lepszą, nie pozwalaliśmy poza drobnymi wyjątkami, gospodarzom na zbyt wiele.

Cieszy fakt, że w końcu zagraliśmy na zero z tyłu i że z dobrej strony pokazują się zawodnicy, którzy wzmocnią nas w rundzie wiosennej. O personaliach poinformujemy w najbliższych dniach.

Za tydzień zaczynamy ligę. Pierwsze spotkanie rozegramy w niedzielę na wyjeździe z Unią Książenice.

Skład:

A. Dorosławski, Bieniek (46' Pasternak), Sikora, D. Dorosławski (75' Bieniek), Kowalski, ZT, Mikita, Stefański, ZT (60' ZT), Borodziej (20' Bladycz), ZT (60' Meżykowski)