Puchar Polski nie dla nas ;)

Czarni przegrali na wyjeździe z Młodością Rudno 1-2 w spotkaniu w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył nasz nowy zawodnik, Zbigniew Sodel.

W spotkaniu tym z różnych powodów nie wystąpiło kilku zawodników którzy powinni stanowić o sile Czarnych w nowym sezonie. Z tego tez powodu zagraliśmy w bardzo odmłodzonym i eksperymentalnym składzie, na boisku pojawiło się kilku zawodników grających w drużynie juniorów którzy jednak zaprezentowali się bardzo przyzwoicie, i z całą pewnością mogą nam pomóc w rozgrywkach ligowych.

Pierwszego gola straciliśmy w ostatniej minucie pierwszej części spotkania, wyrównaliśmy w okolicach 60 minuty, niestety niespełna kwadrans przed końcem straciliśmy drugiego gola.

Szkoda porażki, ale z pewnością można wyciągnąć pozytywne wnioski z tego spotkania, a jak jeszcze do składu wrócą nieobecni w niedzielę zawodnicy, to powinno być dobrze.

Po za odpadniecięm z rozgrywek, ponieśliśmy jeszcze jedną stratę w tym spotkaniu. Łukasz Bieniek, chcąc wybić piłkę głową, został trafiony przez jednego z zawodników Młodości w twarz, co skończyło się złamanym nosem i zębem. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisku.