Naprzód Rydułtowy 2008 Gospodarze

03.09.2016

Niestety znowu przegraliśmy, chociaż tym razem zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Byliśmy drużyną częściej utrzymującą się przy piłce, przeważającą, długimi fragmentami nasza gra mogła się podobać.

Jednak co z tego skoro znowu nie ustrzegliśmy się prostych błędów w obronie. Dwa głupie faule, najpierw jeden tuż przed naszym polem karnym, a drugi już w jego obrębie i tracimy dwie bramki.

Sami natomiast odpowiedzieliśmy tylko jednym trafieniem autorstwa Artura Wroneckiego, który wykorzystał podanie od Patryka Borodzieja i z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce.

Niestety w późniejszym czasie szwankowała nasza skuteczność pomimo tego, że stworzyliśmy sobie kilka na prawdę dogodnych okazji. Gospodarze natomiast poza tymi dwoma golami, stworzyli sobie może jeszcze z 2 okazje głównie po kontratakach.

Tak więc w dalszym ciągu czekamy na pierwsze punkty w tym sezonie. Optymizmem może napawać nasza gra, jeżeli w kolejnych spotkaniach utrzymamy ten poziom plus do tego zaczniemy w końcu unikać banalnych błędów w obronie, to zaczniemy z pewnością punktować.